top of page

Нова постанова щодо Дія Сіті

Шановні підприємці, інвестори та учасники ринку цифрових технологій! Нещодавно уряд України прийняв важливу постанову, яка стосується середовища Дія Сіті – інноваційної платформи для розвитку IT-сфери та цифрової економіки нашої країни. Дозвольте нам роз’яснити ключові положення Постанови КМУ №163 від 13 лютого 2024 року та її значення для вашого бізнесу.


Нова постанова щодо Дія Сіті - Облік Про


Збереження статусу резидента

Згідно з новою постановою, всі резиденти Дія Сіті, які отримали цей статус до набрання чинності постанови, зберігатимуть свої привілеї протягом 2024 року. Це означає, що ви залишаєтесь під захистом спеціального правового режиму, незалежно від результатів подання звіту про відповідність чи незалежного висновку.


Скасування обов'язковості подання звітів

Однією з особливо значущих змін є відміна вимоги про подання початкового звіту про відповідність та незалежного висновку для вже існуючих резидентів. Це спрощує бюрократичні процедури та зменшує адміністративне навантаження на ваш бізнес.


Поточні зміни

Постанова також скасовує попередні обмеження, встановлені під час воєнного стану, відновлюючи повний спектр можливостей для резидентів Дія Сіті. Це крок уперед у підтримці інновацій та цифрової економіки України, надаючи стабільність та передбачуваність для IT-сектору.


Що це означає для вашого бізнесу?

Ця постанова відкриває нові горизонти для розвитку, дозволяючи резидентам Дія Сіті зосередитися на інноваціях, розробці та масштабуванні своїх проєктів без зайвих бюрократичних перешкод. Вона забезпечує правову визначеність та підтримує динамічний розвиток цифрової економіки.


Прийняття цієї постанови є важливим кроком у підтримці та стимулюванні розвитку цифрової економіки в Україні. Воно відображає відданість уряду інноваційному розвитку та створенню сприятливого середовища для IT-галузі. Запрошуємо вас використати ці нові можливості для розширення та зростання вашого бізнесу.


Підніміть Ваш Бізнес на Новий Рівень з Oblik Pro!

У світлі останніх змін, пов’язаних з Постановою КМУ №163, вашому бізнесу відкриті нові можливості для зростання та інновацій. Не пропустіть шанс скористатися перевагами, які надає ця ініціатива. В Oblik Pro, ми знаємо, як перетворити ці зміни на вигоду для вашої діяльності!
Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page