top of page

Відкриття ФОП

​Обережність та знання процесу відкриття ФОП є ключовими чинниками, але професійна бухгалтерська агенція Oblik Pro забезпечить швидкий та якісний процес реєстрації ФОП, з уникненням неприємностей з банком та податковою службою, а також допоможе вибрати оптимальну форму оподаткування. 

Ведення ФОП

​Ведення ФОП - це бух послуга, спрямована на ведення обліку фінансів фізичної особи-підприємця. Вона включає підготовку та подання податкових декларацій, розрахунок податкових платежів, формування звітності та інше. Ведення ФОП допоможе підприємцеві зосередитися на основних аспектах бізнесу та бути впевненим в точності та вчасності обліку своїх фінансів.

Експрес перевірка ФОП

​Експрес перевірка ФОП - це професійний аудит бухгалтерської документації ФОП, який включає детальний аналіз кабінету платника податків та перевірку облікових даних з метою виявлення можливих порушень у податковій та фінансовій сферах, а також допомагає уникнути небажаних фінансових ризиків. Послуга включає аналіз податків та КВЕДів, перевірку наявності боргів з усіх податків, перевірку податкових декларацій за останні 3 роки та ревізію документів для найманих працівників.

Бухгалтер для ФОП

Якщо ви зареєстровані як ФОП, ми пропонуємо послуги з відкриття та ведення вашого ФОПу, а також експрес-перевірку ФОПу. Наші бухгалтери допоможуть вам з усіма питаннями, пов'язаними з податками та звітністю.

Бухгалтерські Послуги

Агенція Облік Про надає повний спектр бухгалтерських та консультаційних послуг для підприємців та неприбуткових організацій. Наша команда професіоналів готова допомогти вам з будь-якими бухгалтерськими потребами вашої компанії.

Oblik Pro - Бухгалтерські Послуги Київ

Бухгалтерська консультація

Отримайте бухгалтерську консультацію сьогодні! Наші експерти допоможуть вам розібратися у фінансових питаннях та дадуть цінні рекомендації для ефективного управління вашим бізнесом. Не пропустіть можливість покращити свою фінансову стратегію - забронюйте консультацію прямо зараз.

Дякуємо за надсилання!

Кадровий облік

Кадровий облік - це ведення документації та обліку персоналу на підприємстві. До основних завдань кадрового обліку належить формування та ведення особових карток, трудових книжок, договорів та наказів, контроль оплати праці, аналіз змін працівників та інше. Виконання якісного кадрового обліку є гарантією успіху підприємства та вимагає від бухгалтера відповідальності, дисципліни та уважності.

ЗЕД

ЗЕД - це можливість здійснення зовнішньоекономічної діяльності товариства, включаючи експорт/імпорт товарів, послуг та лізингові операції. Облік Pro надає послуги щодо виявлення відповідності документації законодавству, контролює дозволи та ліцензії, формує необхідну документацію та допомагає з підготовкою до реалізації ЗЕД, таких як відкриття валютного рахунку та реєстрація на митниці.

Складання податкової та фінансової звітності

Облік та звітність є необхідною складовою будь-якої діяльності організації. Компанія Oblik Pro пропонує послуги зі складання фінансової та податкової звітності, що включають детальну інформацію про фінансовий стан підприємства та сплата податків. Наші професіонали мають великий досвід роботи з подібними завданнями та готові допомогти виконати їх відповідно до вимог законодавства.

Підготовка пакету для банку

Послуга Підготовка документів для банку включає відкриття банківського рахунку та отримання кредиту для юридичної особи. Для отримання кредиту потрібно додатково підготувати анкету, фінансові звіти, виписки з банку та інші документи, які підтверджують фінансову стабільність та можливість повернення кредиту. Агенція Oblik Pro допоможе підготувати необхідний пакет документів та оформити банківський рахунок.

Ведення ТОВ

Якщо у вас є ТОВ, ми надаємо послуги з кадрового обліку, ЗЕД, складання податкової та фінансової звітності та підготовки пакету для банку. Наша команда забезпечить дотримання усіх фінансових вимог та правил для вашого ТОВ.

Облік благодійних фондів на неприбуткових організацій

Облік благодійних фондів та неприбуткових організацій є важливою складовою їхньої діяльності, оскільки вони зобов'язані подавати звіти про використання доходів, фінансову звітність, податкову декларацію та статистичну звітність. Для забезпечення професійного обліку необхідно мати кваліфікованих бухгалтерів, які зможуть уникнути непередбачуваних перевірок відповідних органів. 

Ведення звітності для грантодавців

Ведення звітності для грантодавців охоплює повне ведення бухгалтерського обліку та формування звітності для організацій, що отримують гранти. Ця послуга надається бухгалтерською агенцією Облік Про та дозволяють замовникам уникнути багатьох проблем, пов'язаних з веденням бухгалтерського обліку та складанням звітності.

Ведення неприбуткових організацій

Якщо ви представник неприбуткової організації, ми пропонуємо послуги з обліку благодійних фондів та ведення звітності для грантодавців.

Вибір оптимального режиму оподаткування

Бухгалтерська консультація щодо вибору оптимального режиму оподаткування - це послуга, завдяки якій надається аналіз фінансових даних клієнта та рекомендації щодо вибору найбільш відповідного режиму оподаткування, з урахуванням виду діяльності та інших особливостей. Ця послуга допоможе клієнту зменшити податкове навантаження та підвищити ефективність фінансових операцій.

Моделювання бізнес-структури

Бухгалтерська агенція Облік Про надає консультації, які допомагають клієнтам побудувати ефективну бізнес-структуру, а також моделюють фінансові та бухгалтерські процеси. Результатом консультації є відбудована бізнес-структура, яка сприяє ефективному управлінню бізнесом та оптимізації фінансових показників компанії.

Годинна консультація з бухгалтерських питань

Послуга Консультація Бухгалтера це можливість швидко та ефективно отримати консультацію про різні питання з бухгалтерського обліку та оподаткування, які виникають у підприємців та компаній. Консультація може стосуватись також надання рекомендацій щодо подальшого ведення бухгалтерського обліку та оптимізації податкових платежів. 

Бухгалтерські консультації

Якщо вам потрібна консультація, наші фахівці допоможуть вам з вибором оптимального режиму оподаткування, моделювання бізнес-структури та іншими питаннями. Ми також надаємо загальні консультації на одну годину.

Вирішення питань блокування ПН

Ця послуга дозволяє забезпечити розблокування податкових накладних в електронній формі у випадках, коли виникають технічні проблеми або помилки при їхньому формуванні. Фахівці агенції виконають всі необхідні процедури та звернуться до відповідних органів з проханням про розв'язання проблеми з блокуванням. Ця послуга допоможе забезпечити безперебійну роботу вашого бізнесу та уникнути штрафних санкцій.

Написання скарг та листів

Наші експерти підготують текст згідно з правилами офіційного ділового стилю, виправлення помилок та структурування інформації для досягнення максимальної ефективності впливу на відповідні органи. Ми забезпечуємо конфіденційність та професійність у виконанні кожного замовлення.

Розблокування податкових накладних

Якщо у вас є проблеми з податками, наші експерти допоможуть вам з розблокуванням податкових накладних та написанням скарг та листів.

bottom of page