top of page

Навіщо потрібні послуги бухгалтерських агенцій?

Сьогодні існує величезна кількість різних бізнесів і мета кожного збільшити свої прибутки, стрімко й стабільно розвиватись. Проте в результаті діяльності, прибуток Вашого бізнесу може не зростати, а зменшуватись. Аби зрозуміти, як збільшити всі активи компанії й мати стабільний розвиток, потрібно розглянути кілька питань.

Послуги бухгалтерських агенцій - Oblik Pro

Від чого ж залежить успіх компанії?

Один із головних аспектів, що впливає на успішність підприємства - це бухгалтерія компанії, а саме бухгалтерська, фінансова звітність. Ведення бухгалтерського обліку доволі поширена послуга на всій території України, адже це важко зробити самотужки.


Ведення бухгалтерського обліку, складання звітів про прибутки й збитки та інші функції бухгалтерської агенції ефективно допомагають планувати витрати, сплачувати податки та залучати інвестиції у Вашу справу.


Користуючись повним пакетом наданих бухгалтерських послуг у Києві Ви отримуєте гарантію, того що Ваша компанія не буде мати проблем з прозорою фінансовою звітністю.


Які переваги отримує фірма, якщо користується послугами бухгалтерських агенцій?

Помилково вважати, що бухгалтерські послуги, це лише про ведення обліку грошей, фінансову чи бухгалтерську звітність, складання накладних або платіжних доручень. Адже надання бухгалтерських послуг у Києві, це ще про своєчасне виявлення ризиків для компанії та їх оптимальне вирішення.


Послуги зі складання і введення бухгалтерської звітності допомагають ефективно керувати компанією, бо виконуються згідно з чинним законодавством, яке періодично змінюється, тому саме професіонали знають всі тонкощі цієї діяльності, наприклад як «Oblik Pro».


На що впливає кожна з запропонованих послуг від бухгалтерських агенцій?

Пропонуємо розглянути деякі професійні терміни з бухгалтерської сфери: звіти про прибутки та збитки, фінансова та бухгалтерська звітність. У цьому варто розібратися для того, щоб обрати бухгалтерську агенцію, яка підходить саме Вам та зорієнтуватися яку користь вони зможуть принести у Ваш бізнес.


Послуга «бухгалтерська звітність»

Це узагальнена система показників, яка демонструє результати фінансового та майнового стану компанії за попередній період (місяць, квартал, рік). Ця звітність потрібна для аналізу діяльності фірми, щоб у майбутньому вдосконалити її. Після аналізу головним завданням є пошук резервів для стабільного знаходження на ринку збуту та уникнення недоліків, якщо вони виявились під час звіту.


Форми бухгалтерської звітності мають конкретні стандарти, зміст, їх терміни підготовки та здачі зазначено на законодавчому рівні. Існують внутрішня (дані одного відділу) та зовнішня (загальні дані про діяльність фірми) бухгалтерські звітності.


Послуга «фінансова звітність»

Це інформація про фінансовий стан та результати діяльності підприємства за квартал чи рік. Як вже зазначалося, бухгалтерська діяльність здійснюється згідно з законами України, тому фінансова звітність базується на спеціальних принципах і правилах. Цю звітність повинна подавати кожна фірма. Перед тим як складати річний фінзвіт, обов’язково потрібно провести інвентаризацію активів та завдань компанії.


Інформація, яка надається у фінансових звітах сприяє просуванню компанії на ринок збуту, а також відіграє значну роль у залученні інвесторів.


Фінансова звітність демонструє дані про фінансовий стан, активи, власний капітал, звіти про прибутки та збитки та відстеження грошових потоків фірми. Може бути як повною, так і скороченою, має містити правдиві дані та надаватися користувачам для порівняння фінансових звітів будь-яких фірм за різні періоди.


Для чого потрібні звіти про прибутки та збитки?

Аби управління бізнесом було плідним, складається звіт про прибутки та збитки (ЗПЗ). За цими даними відстежується динаміка прибутку фірми за визначений період. Для його заповнення використовуються підсумок обороту за номінальними рахунками доходів і витрат за звітний період. У багатьох країнах світу зазначені покажчики, вважаються, найважливішими у фінансовій звітності компанії.


У чому переваги послуги «звіти про прибутки та збитки»?

По - перше, завдяки цьому Ви дізнаєтесь справжні цифри заробітку який приносить Ваш бізнес. Також, це допомагає розрахувати середню прибутковість за місяць.


Зрештою, звіт дозволить проаналізувати прибуток в порівнянні з власним інвестованим капіталом, як результат Ви дізнаєтеся який є прибуток з вкладених грошей у власну справу.


Важливість правильної бухгалтерської звітності

Згідно з законом складання і введення бухгалтерської звітності є обов’язковими від заснування до ліквідації будь-якої компанії, виробництва та іншого. Якщо ознайомившись з інформацією вище, Ви думаєте, що з усім впораєтесь і без допомоги спеціалістів, то виникає питання: Скільки часу Ви готові витратити, щоб ознайомитись з усіма правилами складення бухгалтерських звітів, переконатися що все відповідає нормам? Адже Ви можете використати цей ресурс на розвиток і вдосконалення свого бізнесу.


Тому таку роботу потрібно доручати тільки професіоналам, які знають усі тонкощі цієї справи. Їх мета максимально стабілізувати та покращити фінансовий рівень Вашого бізнесу. Адже Ваш бізнес в безпеці, якщо бухгалтерія у руках спеціалістів!


Ми представляємо бухгалтерську агенцію «Oblik Pro», яка пропонує такі послуги як: звіти про прибутки та збитки, складання і введення бухгалтерської та фінансової звітності, оптимізація податків, а головне своєчасне виявлення ризиків, які допоможуть уникнути зайвих витрат Вашої фірми. У «Облік Про» працюють досвідчені експерти з надання бухгалтерських послуг у Києві та по всій Україні, які детально розберуть всі моменти та запропонують найефективнішу для Вас систему оподаткування аби Ви без зайвих витрат та хвилювань займалися своєю справою.


Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації, а ми зателефонуємо Вам та запропонуємо комфортний для Вас час.

Comments


bottom of page