top of page

Корисні онлайн-інструменти для бізнесу

У сучасному світі ведення бізнесу стає дедалі зручнішим завдяки різноманітним онлайн-інструментам. Вони допомагають автоматизувати процеси, підвищувати продуктивність та знижувати витрати. У цій статті ми поділимося списком корисних онлайн-інструментів, які можуть стати незамінними помічниками для підприємців, що ведуть ФОП або ТОВ.

Корисні онлайн-інструменти для бізнесу - Облік Про


CRM-системи для підприємств

 1. Salesdrive – українська CRM-система, що пропонує зручний інтерфейс та широкий функціонал для управління продажами. Інструмент підходить для малого та середнього бізнесу, допомагає оптимізувати роботу з клієнтами та збільшити продажі.

 2. OneBox – універсальна CRM-система, яка підходить для різних бізнесів. Вона поєднує в собі функціонал для управління продажами, маркетингом, підтримкою клієнтів та автоматизацією бізнес-процесів.

 3. Salesforce – одна з найпопулярніших CRM-систем у світі. Вона пропонує широкий спектр можливостей для великих підприємств, дозволяючи керувати взаєминами з клієнтами, автоматизувати продажі та маркетинг.

 4. Zoho – багатофункціональна CRM-система, яка підходить як для малого, так і для великого бізнесу. Вона забезпечує управління контактами, продажами, маркетингом та підтримкою клієнтів.

 5. Uspacy – сучасна CRM-система, яка дозволяє автоматизувати бізнес-процеси, підвищити ефективність роботи команди та збільшити доходи компанії. Інструмент пропонує зручний інтерфейс та багатий функціонал.


Маркетингові інструменти для ФОП і ТОВ

 1. ConvertKit – потужний інструмент для email-маркетингу, який дозволяє створювати автоматизовані кампанії, сегментувати аудиторію та відстежувати результати. Підходить для блогерів, малого бізнесу та онлайн-курсів.

 2. Canva – зручний онлайн-інструмент для створення графіки. Він дозволяє легко створювати професійні дизайни для соціальних мереж, рекламних кампаній та інших потреб бізнесу.


Бізнес-консультації та підтримка

 1. Дія.Бізнес – національний портал для підприємців, який пропонує консультації, інструменти для ведення бізнесу та доступ до різноманітних навчальних матеріалів. Платформа допомагає підприємцям розвивати свої навички та знаходити нові можливості для бізнесу.

 2. MEREZHA – онлайн-платформа, яка пропонує консультації та підтримку для малого та середнього бізнесу. Вона надає доступ до мережі експертів, які готові допомогти у вирішенні бізнес-питань.


Підтримка для бухгалтерського обліку

 1. Зарплата 24 – інструмент для автоматизації розрахунку заробітної плати, ведення обліку та підготовки звітності. Він допомагає знизити навантаження на бухгалтерію та забезпечити точність розрахунків.

 2. QuickBooks -  забезпечує можливість ведення обліку в режимі реального часу з будь-якого місця, де є інтернет. Ця програма автоматизує безліч рутинних завдань, таких як виставлення рахунків і облік витрат. Вона також пропонує потужні аналітичні інструменти для оцінки фінансового стану вашого бізнесу.


Інструменти для логістики

AfterShip – платформа для відстеження посилок та управління доставками. Вона дозволяє автоматизувати процес відстеження, сповіщати клієнтів про статус їхніх замовлень та покращити обслуговування клієнтів.


Звертайтесь до Oblik Pro для професійної бухгалтерської допомоги

Використання онлайн-інструментів значно полегшує ведення бізнесу, підвищує ефективність та допомагає зосередитися на розвитку компанії. Обирайте ті інструменти, які найкраще відповідають потребам вашого бізнесу, та насолоджуйтесь результатами.


Якщо ви хочете не витрачати свій дорогоцінний час на бухгалтерію, та займатися вашим бізнесом чи улюбленою справою, зверніться до Oblik Pro – вашого надійного партнера у сфері бухгалтерських послуг та бізнес-консультацій. Наші експерти з радістю допоможуть вам знайти оптимальні рішення для вашого бізнесу.

コメント


bottom of page