top of page

Календар Звітів та Податків ФОП за 4-й Квартал 2023 Року

А ваш бізнес готовий до звітного сезону? У цьому блозі ми надамо докладний огляд календаря звітів та податків для ФОП за 4-й квартал 2023 року. Завжди бути в курсі звітних дат та податкових зобов'язань - ключ до успішного ведення бізнесу. Ми в Oblik Pro готові вам допомогти.


Календар Звітів та Податків ФОП за 4-й Квартал 2023 Року - Облік Про


Податковий Календар для 1 і 2 Групи ФОП

В останньому кварталі 2023 року є кілька ключових дат, які необхідно врахувати для забезпечення своєчасної здачі звітів та сплати податків. 


Єдиний Соціальний Внесок (ЄСВ)

  • 19.01: Остання дата для сплати ЄСВ за жовтень-грудень 2023 року. Сума складає 4422 грн, проте є добровільною. Якщо у вас є інвалідність, пенсія або офіційна робота, сплачувати ЄСВ за ФОП не потрібно.


Єдиний Податок

  • 19.01: Крайній термін для сплати Єдиного податку за січень. Важливо врахувати, що добровільність сплати була скасована.

  • 20.02: Сплата Єдиного податку за лютий.

  • 29.02: Подання декларації ЄП за 12 місяців (форма F0103406).


Звітність

  • 09.02: Звіт по ЄСВ, ПДФО і військовому збору, форма F0500109. Це стосується тих, хто мав найманих працівників або виплати фізичним особам.


Податковий Календар для 3 Групи ФОП

Дотримання цих термінів дозволить уникнути штрафів та інших неприємностей.


ЄСВ та Єдиний Податок

  • 19.01: ЄСВ за жовтень-грудень 2023 року також складає 4422 грн, з можливістю добровільної сплати.

  • 19.02: Сплата Єдиного податку 5% за жовтень-грудень.


Звітність

  • 09.02: Подання декларації ЄП за 12 місяців та звіту по ЄСВ, ПДФО і військовому збору (форма F0103308).


Важливі Нюанси та Рекомендації

Правильне ведення податкової звітності та своєчасна сплата податків є важливим аспектом успішного ведення бізнесу. Уникнення помилок при поданні звітів та сплаті податків допоможе уникнути штрафів та пені. Ми рекомендуємо вам ретельно перевіряти всю необхідну документацію перед поданням і звертатися за професійною допомогою у разі будь-яких сумнівів.


Забезпечте фінансову стабільність вашого бізнесу з Oblik Pro

Не зволікайте з оформленням звітності та сплатою податків. Пам'ятайте, що своєчасне подання звітності та сплата податків - це не тільки ваш обов'язок як ФОП, але й важливий крок до фінансової стабільності вашого бізнесу.


Якщо вам потрібна допомога або консультація в бухгалтерських питаннях, звертайтесь до бухгалтерської агенції Oblik Pro. Ми надаємо кваліфіковані консультації та бухгалтерське обслуговування, щоб ви могли вести свій бізнес без зайвих турбот. Наша команда досвідчених бухгалтерів завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-яких фінансових та податкових питань, пов'язаних з веденням ФОП.
Komentarze


bottom of page