top of page

Оплата лікарняних суміснику

Оновлено: 26 квіт.

У світлі останніх змін в законодавстві України, тема оплати лікарняних залишається вкрай актуальною, особливо для тих, хто працює за сумісництвом або поєднує роботу з підприємницькою діяльністю. У цьому блозі, ми у Oblik Pro хочемо надати вам важливу інформацію щодо отримання лікарняних в умовах, коли ви є сумісником.


Оплата лікарняних суміснику - Облік Про


Як визначається право на отримання лікарняних?

Згідно із законодавством, допомога по тимчасовій непрацездатності надається за основним місцем роботи або діяльності. Однак, якщо на основному місці роботи ви не можете отримати таку допомогу (наприклад, перебуваєте в неоплачуваній відпустці або ваше підприємство не працює через військовий стан), ви маєте право звернутися за фінансуванням до місця вашої роботи за сумісництвом.


Порядок дій для отримання лікарняних сумісником:

  • Протокол нарахування лікарняних: Необхідно підготувати відповідний документ, що підтверджує ваше право на отримання допомоги.

  • Довідковий об’єднаний звіт: Цей документ містить інформацію про нарахування лікарняних на ваше ім'я.

  • Довідку-розрахунок: Вона визначає суму, яку ви маєте отримати як компенсацію.

  • Довідка з основного місця роботи: Підтверджує, що ви не отримували компенсацію за лікарняним за основним місцем роботи.

  • Заява-розрахунок до ПФУ: Надсилання всіх необхідних документів до Пенсійного фонду для отримання допомоги.


Чому розуміння прав на лікарняні важливе?

У часи непевності та змін, забезпечення фінансової стабільності при тимчасовій непрацездатності є ключовим аспектом соціального захисту працівників. Важливо знати свої права та порядок дій для забезпечення своєчасної та повної оплати лікарняних.


Як Oblik Pro може допомогти?

У Oblik Pro ми спеціалізуємося на наданні кваліфікованої бухгалтерської допомоги та консультацій для ФОП та ТОВ. Наші експерти допоможуть вам не тільки в питаннях отримання лікарняних, а й у широкому спектрі бухгалтерських завдань, дозволяючи вам повністю розібратися з вимогами законодавства.


Ми забезпечуємо підтримку на всіх етапах вирішення вашого запиту, починаючи від підготовки документів до подання звітів. Від забезпечення ваших прав на соціальний захист до оптимізації податкового навантаження, ми надаємо консультації та рішення, які допомагають нашим клієнтам ефективно управляти своїм бізнесом.Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги та як ми можемо допомогти вам досягти успіху у вашій справі.
Comments


bottom of page